Class schedule

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
07.00
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
08.00
Hatha Flow
Ehud
08.45
10.00
Studio 3

Basic
Sharon
09.00
10.00
Studio 1
09.00
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
Bodyshape
Sharon
09.00
10.00
Studio 1

Gentle Yoga
Anat
09.30
10.30
Studio 3

Basic
Sharon
10.00
11.00
Studio 1
Basic
Laurie
09.00
10.00
Studio 1
Zumba
Sanna
09.00
10.00
Studio 1
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
BodyBalance
Studio 1
09.00
10.00
Andreas
10.00
T.B.W.
Sharon
10.00
11.00
Studio 1
Bodypump
Ed
10.00
11.00
Studio 1
Bodyshape
Laurie
10.00
11.00
Studio 1

Gentle Yoga
Betty
10.00
11.15
Studio 3
Bodyshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1
Bodypump
Bas / Ed
10.00
11.00
Studio 1

Spinning
10.00
11.00
Studio 2

Yang Vinyasa
Marcel
10.00
11.30
Studio 3

Bodyshape
Josien
11.00
12.00
Studio 1

Bootcamp
Peter
11.00
12.00
Outdoor

Spinning
Bas / Ed
11.15
12.15
Studio 2

Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio

Step Advanced
Josien
12.00
13.00
Studio 1
Spinning
Bas
10.00
11.00
Studio 2

Stepshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1

Yang Vinyasa
Marcel
10.30
12.00
Studio 3

Bodypump
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1

Spinning
11.15
12.15
Studio 2

Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio

T.B.W.
Jolanda
12.00
13.00
Studio 1
11.00
Yoga 50+
Ivana
11.30
13.00
Studio 3

Bodypump
Andreas
12.30
13.30
Studio 1
Bodyshape
Anouk
11.00
12.00
Studio 1

Healing Yoga
Betty
11.30
13.00
Studio 3

BodyBalance
Studio 1
12.00
13.00
Muriel

Spinning
Ed
12.00
13.00
Studio 2
Spinning
Ed
11.00
12.00
Studio 2

Zumba
Mark
11.00
12.00
Studio 1
Stepshape
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1

Yang yoga
Katrin
11.30
13.00
Studio 3

Bodypump
Bas
12.30
13.30
Studio 1
12.00
Bodypump
Ed
12.00
13.00
Studio 1
13.00
Circuit Training plus
Hans
13.00
14.00
Studio 1
Grit Strength
Anne
13.00
13.30
Studio 1
14.00
Pilates
Jimmy
14.00
15.00
Studio 1
15.00
Vinyasa Yoga
Roos
15.30
16.30
Studio 3
16.00
Yin Yoga
Anna
16.30
17.30
Studio 3

Grit Strength
Alvaro
17.00
17.30
Studio 1

Bodyshape
Alvaro
17.30
18.30
Studio 1


Bodypump
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1

Spinning
Marloes
18.30
19.30
Studio 2

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Bootcamp
Joep
19.00
20.00
Outdoor

Kickboxing
Arvid
19.30
20.30
Studio 1

Yang Vinyasa
Robbert
19.30
21.00
Studio 3

Barre Essentrics
Jane
20.30
21.30
Studio 1
17.00
Spinning
Marloes
17.30
18.30
Studio 2

BBB+
Sanna & Luciano
17.30
18.30
Studio 1


Kickboxing
Marlon
18.30
19.30
Studio 1

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness Studio

Bodypump
Anne
19.30
20.30
Studio 1

Pilates
Turid
20.30
21.30
Studio 1

Spinning
Ellen
20.30
21.30
Studio 2
T.B.W.
Jolanda
17.30
18.30
Studio 1

Yin Yang Vinyasa
Marcel
18.00
19.30
Studio 3


Spinning
Madelon
18.30
19.30
Studio 2

Step Advanced
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Bodypump
Bas
19.30
20.30
Studio 1

Yang Vinyasa
Bas
19.30
21.00
Studio 3

Kineticode© Pilates
Margherita
20.30
21.30
Studio 1
Bodypump
Bas
17.30
18.30
Studio 1

Yin Yang Yoga
Ehud
18.00
19.30
Studio 3


Spinning
Bas
18.30
19.30
Studio 2

BBB+
Sanna
18.30
19.30
Studio 1

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Kickboxing
Charon
19.30
20.30
Studio 1

Barre Essentrics
Jimmy
20.30
21.30
Studio 1
18.00
Bodypump
Ed
18.00
19.00
Studio 1

19.00
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Spinning
Ed
19.00
20.00
Studio 2
20.00
21.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
09.00
Basic
Sharon
09.00
10.00
Studio 1
Basic
Laurie
09.00
10.00
Studio 1
10.00
Basic
Sharon
10.00
11.00
Studio 1

Monday

Wednesday

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
09.00
BodyBalance
Studio 1
09.00
10.00
Andreas
10.00
11.00
12.00
BodyBalance
Studio 1
12.00
13.00
Muriel

Tuesday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
10.00
Bodypump
Ed
10.00
11.00
Studio 1
Bodypump
Bas / Ed
10.00
11.00
Studio 1
11.00
Bodypump
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1
12.00
Bodypump
Andreas
12.30
13.30
Studio 1
Bodypump
Ed
12.00
13.00
Studio 1
Bodypump
Bas
12.30
13.30
Studio 1
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Bodypump
Bas
17.30
18.30
Studio 1
18.00
Bodypump
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1
Bodypump
Ed
18.00
19.00
Studio 1
19.00
Bodypump
Anne
19.30
20.30
Studio 1
Bodypump
Bas
19.30
20.30
Studio 1
20.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
09.00
Bodyshape
Sharon
09.00
10.00
Studio 1
10.00
Bodyshape
Laurie
10.00
11.00
Studio 1
Bodyshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1
11.00
Bodyshape
Anouk
11.00
12.00
Studio 1
Bodyshape
Josien
11.00
12.00
Studio 1
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Bodyshape
Alvaro
17.30
18.30
Studio 1
18.00

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
11.00
Bootcamp
Peter
11.00
12.00
Outdoor
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Bootcamp
Joep
19.00
20.00
Outdoor

Tuesday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
19.00
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness Studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
07.00
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
08.00
09.00
10.00
11.00
Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio
Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
13.00
Circuit Training plus
Hans
13.00
14.00
Studio 1

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
20.00
Barre Essentrics
Jane
20.30
21.30
Studio 1
Barre Essentrics
Jimmy
20.30
21.30
Studio 1
21.00

Tuesday

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
09.00
Gentle Yoga
Anat
09.30
10.30
Studio 3
10.00
Gentle Yoga
Betty
10.00
11.15
Studio 3
11.00

Wednesday

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
13.00
Grit Strength
Anne
13.00
13.30
Studio 1
14.00
15.00
16.00
17.00
Grit Strength
Alvaro
17.00
17.30
Studio 1

Tuesday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
08.00
Hatha Flow
Ehud
08.45
10.00
Studio 3
09.00

Monday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
11.00
Healing Yoga
Betty
11.30
13.00
Studio 3
12.00

Tuesday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
18.00
Kickboxing
Marlon
18.30
19.30
Studio 1
19.00
Kickboxing
Arvid
19.30
20.30
Studio 1
Kickboxing
Charon
19.30
20.30
Studio 1
20.00

Monday

Tuesday

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
09.00
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kineticode© Pilates
Margherita
20.30
21.30
Studio 1
21.00

Tuesday

Wednesday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
14.00
Pilates
Jimmy
14.00
15.00
Studio 1
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Pilates
Turid
20.30
21.30
Studio 1
21.00

Monday

  • Pilates
    20.30 - 21.30

Sunday

  • Pilates
    14.00 - 15.00
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
10.00
Spinning
10.00
11.00
Studio 2
Spinning
Bas
10.00
11.00
Studio 2
11.00
Spinning
Ed
11.00
12.00
Studio 2
Spinning
Bas / Ed
11.15
12.15
Studio 2
Spinning
11.15
12.15
Studio 2
12.00
Spinning
Ed
12.00
13.00
Studio 2
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Spinning
Marloes
17.30
18.30
Studio 2
18.00
Spinning
Marloes
18.30
19.30
Studio 2
Spinning
Madelon
18.30
19.30
Studio 2
Spinning
Bas
18.30
19.30
Studio 2
19.00
Spinning
Ed
19.00
20.00
Studio 2
20.00
Spinning
Ellen
20.30
21.30
Studio 2
21.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
12.00
Step Advanced
Josien
12.00
13.00
Studio 1
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Step Advanced
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1
19.00

Wednesday

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
10.00
Stepshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1
11.00
Stepshape
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1

Friday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
10.00
T.B.W.
Sharon
10.00
11.00
Studio 1
11.00
12.00
T.B.W.
Jolanda
12.00
13.00
Studio 1
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
T.B.W.
Jolanda
17.30
18.30
Studio 1
18.00

Monday

Wednesday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
15.00
Vinyasa Yoga
Roos
15.30
16.30
Studio 3
16.00

Saturday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
17.00
BBB+
Sanna & Luciano
17.30
18.30
Studio 1
18.00
BBB+
Sanna
18.30
19.30
Studio 1
19.00

Monday

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
10.00
Yang Vinyasa
Marcel
10.00
11.30
Studio 3
Yang Vinyasa
Marcel
10.30
12.00
Studio 3
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Yang Vinyasa
Robbert
19.30
21.00
Studio 3
Yang Vinyasa
Bas
19.30
21.00
Studio 3
20.00

Tuesday

Wednesday

Saturday

Sunday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
11.00
Yang yoga
Katrin
11.30
13.00
Studio 3
12.00

Friday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
18.00
Yin Yang Vinyasa
Marcel
18.00
19.30
Studio 3
19.00

Wednesday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
16.00
Yin Yoga
Anna
16.30
17.30
Studio 3
17.00

Tuesday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
18.00
Yin Yang Yoga
Ehud
18.00
19.30
Studio 3
19.00

Thursday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
11.00
Yoga 50+
Ivana
11.30
13.00
Studio 3
12.00

Monday

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
09.00
Zumba
Sanna
09.00
10.00
Studio 1
10.00
11.00
Zumba
Mark
11.00
12.00
Studio 1

Wednesday

Friday

No events available!