word
lid

Vacature Receptie­medewerker 16-24 uur

Werken bij de leukste fitnessclub van Amsterdam?

Ben jij sociaal, (bijna) altijd vrolijk en gek op fitness? Dan is Health Club Jordaan misschien wel op zoek naar jou als Receptiemedewerker!

Om te beginnen eerst even wat werken hier zo leuk maakt. Het team is erg hecht en voelt bijna als een grote vriendengroep of familie. Dat neemt niet weg dat je als nieuwe collega makkelijk wordt opgenomen. Het team bestaat uit fitnessinstructeurs, groepsles- en yogadocenten, personal trainers, receptiemedewerkers en het management. Het is een leuke mix van persoonlijkheden en leeftijden. Hetzelfde geldt voor onze leden en bezoekers. Wil je werken in een gezellige en sportieve omgeving, dan zit je hier zeker goed!

Waar we nu naar op zoek zijn is dus een collega voor bij de receptie. Als Receptiemedewerker ben je het gezicht en aanspreekpunt van de club. Daarom zoeken we iemand die onze club goed kan vertegenwoordigen. We zoeken daarom iemand die sociaal, behulpzaam en sportief is. Je bent als Receptiemedewerker ook verantwoordelijk voor de sales.

De taken en verantwoordelijkheden bestaan o.a. uit:

 • Iedere bezoeker groeten bij binnenkomst en vertrek;
 • Binnengekomen leads opvolgen per telefoon (geen koude acquisitie) om ze uit te nodigen op de club;
 • Rondleidingen geven;
 • Het verkopen van lidmaatschappen;
 • Administratie: afspraken maken, lidmaatschapsformulieren verwerken enz.
 • Telefoon en e-mail contact met (potentiële) klanten.

Wat zoeken wij?

 • Affiniteit met fitness, dus we verwachten dat je zelf ook regelmatig sport;
 • Een spontane, open en behulpzame persoonlijkheid;
 • Minimaal MBO werk- en denkniveau
 • Aantal uren bespreekbaar, maar denk aan 16 – 24 uur per week
 • Op korte termijn beschikbaar
 • Communicatief sterk, zowel mondeling als schriftelijk
 • Vloeiend Nederlands en Engels
 • Ervaring in een vergelijkbare functie is een pre
 • Ervaring met Clubplanner en Virtuagym is een pre

Soort dienstverband: Parttime
Salaris: €10,00 tot €12,00 /uur

Herken jij jezelf in dit profiel en ben jij dé toevoeging aan ons team? Reageer dan snel door een e-mail met CV en motivatie te sturen naar niels@healthclubjordaan.nl. En wie weet word jij onze nieuwe collega!