Yoga rooster

Vanaf 1 januari 2017 bieden we in samenwerking met onze inhouse yoga school YogaGarden unlimited yoga abonnementen aan. Het reserveren van yogalessen alleen mogelijk is voor leden via onze Health Club Jordaan app.

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
07.00
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
08.00
Hatha Flow
Ehud
08.45
10.00
Studio 3

Basic
Sharon
09.00
10.00
Studio 1
09.00
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
Bodyshape
Sharon
09.00
10.00
Studio 1

Gentle Yoga
Anat
09.30
10.30
Studio 3

Basic
Sharon
10.00
11.00
Studio 1
Basic
Laurie
09.00
10.00
Studio 1
Zumba
Sanna
09.00
10.00
Studio 1
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
BodyBalance
Studio 1
09.00
10.00
Andreas
10.00
T.B.W.
Sharon
10.00
11.00
Studio 1
Bodypump
Ed
10.00
11.00
Studio 1
Bodyshape
Laurie
10.00
11.00
Studio 1

Gentle Yoga
Betty
10.00
11.15
Studio 3
Bodyshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1
Bodypump
Bas / Ed
10.00
11.00
Studio 1

Spinning
10.00
11.00
Studio 2

Yang Vinyasa
Marcel
10.00
11.30
Studio 3

Bodyshape
Barbara
11.00
12.00
Studio 1

Spinning
Madelon
11.15
12.15
Studio 2

Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio

step advanced
Barbara
12.00
13.00
Studio 1
Spinning
Benjamin
10.00
11.00
Studio 2

Stepshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1

Yang Vinyasa
Marcel
10.30
12.00
Studio 3

Bodypump
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1

Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio
11.00
Yoga 50+
Ivana
11.30
13.00
Studio 3

Bodypump
Billie
12.30
13.30
Studio 1
Bodyshape
Anouk
11.00
12.00
Studio 1

Mindful Yoga
Betty
11.30
13.00
Studio 3

Spinning
Ed
12.00
13.00
Studio 2
Spinning
Ed
11.00
12.00
Studio 2

Zumba
Mark
11.00
12.00
Studio 1
Stepshape
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1

Dance yang yoga
Katrin
11.30
13.00
Studio 3

Bodypump
Colette
12.30
13.30
Studio 1
12.00
Bodypump
Ed
12.00
13.00
Studio 1
T.B.W.
Jolanda
12.00
13.00
Studio 1
13.00
Circuit Training plus
Hans
13.00
14.00
Studio 1
Pilates
Jimmy
13.00
14.00
Studio 1
14.00
15.00
Vinyasa Yoga
Roos
15.30
16.30
Studio 3
16.00
Yin Yoga
Sabine
16.30
17.30
Studio 3

Bodyshape
Alvaro
17.30
18.30
Studio 1


Bodypump
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1

Spinning
Ellen
18.30
19.30
Studio 2

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

BodyBalance
Studio 1
19.30
20.30
Muriel

Yang Vinyasa
Robbert
19.30
21.00
Studio 3

Kickboxing
Jamal
20.30
21.30
Studio 1
17.00
BBB+
Sanna & Luciano
17.30
18.30
Studio 1


Kickboxing
Jamal
18.30
19.30
Studio 1

Spinning
Benjamin
18.30
19.30
Studio 2

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness Studio

Bodypump
Anne
19.30
20.30
Studio 1

Spinning
Ellen
19.30
20.30
Studio 2

BodyBalance
Studio 1
20.30
21.30
Anouk D.
T.B.W.
Jolanda
17.30
18.30
Studio 1

Yin Yang Vinyasa
Marcel
18.00
19.30
Studio 3


Spinning
Anne
18.30
19.30
Studio 2

step advanced
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Bodypump
Andreas
19.30
20.30
Studio 1

Yin en meditatie
studio 3
19.30
21.00
José

Kineticode© Pilates
Margherita
20.30
21.30
Studio 1
Bodypump
Bas
17.30
18.30
Studio 1

Yin Yang Yoga
Ehud
18.00
19.30
Studio 3


Spinning
Bas
18.30
19.30
Studio 2

BBB+
Sanna
18.30
19.30
Studio 1

Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Kickboxing
Charon
19.30
20.30
Studio 1

Pilates
Jimmy
20.30
21.30
Studio 1
18.00
Bodypump
Bas
18.00
19.00
Studio 1

19.00
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Spinning
Bas
19.00
20.00
Studio 2
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09.00
Basic
Sharon
09.00
10.00
Studio 1
Basic
Laurie
09.00
10.00
Studio 1
10.00
Basic
Sharon
10.00
11.00
Studio 1

Maandag

Woensdag

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09.00
BodyBalance
Studio 1
09.00
10.00
Andreas
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
BodyBalance
Studio 1
19.30
20.30
Muriel
20.00
BodyBalance
Studio 1
20.30
21.30
Anouk D.
21.00

Maandag

Dinsdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10.00
Bodypump
Ed
10.00
11.00
Studio 1
Bodypump
Bas / Ed
10.00
11.00
Studio 1
11.00
Bodypump
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1
12.00
Bodypump
Billie
12.30
13.30
Studio 1
Bodypump
Ed
12.00
13.00
Studio 1
Bodypump
Colette
12.30
13.30
Studio 1
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Bodypump
Bas
17.30
18.30
Studio 1
18.00
Bodypump
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1
Bodypump
Bas
18.00
19.00
Studio 1
19.00
Bodypump
Anne
19.30
20.30
Studio 1
Bodypump
Andreas
19.30
20.30
Studio 1
20.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09.00
Bodyshape
Sharon
09.00
10.00
Studio 1
10.00
Bodyshape
Laurie
10.00
11.00
Studio 1
Bodyshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1
11.00
Bodyshape
Anouk
11.00
12.00
Studio 1
Bodyshape
Barbara
11.00
12.00
Studio 1
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Bodyshape
Alvaro
17.30
18.30
Studio 1
18.00

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
19.00
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness Studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio
Buikspier kwartier
19.00
19.15
Fitness studio

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
07.00
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
Circuit training
07.30
08.00
Fitness studio
08.00
09.00
10.00
11.00
Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio
Circuit training
11.30
12.00
Fitness studio
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
13.00
Circuit Training plus
Hans
13.00
14.00
Studio 1

Zaterdag

No event hours available!
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09.00
Gentle Yoga
Anat
09.30
10.30
Studio 3
10.00
Gentle Yoga
Betty
10.00
11.15
Studio 3
11.00

Woensdag

Donderdag

No event hours available!
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
08.00
Hatha Flow
Ehud
08.45
10.00
Studio 3
09.00

Maandag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
18.00
Kickboxing
Jamal
18.30
19.30
Studio 1
19.00
Kickboxing
Charon
19.30
20.30
Studio 1
20.00
Kickboxing
Jamal
20.30
21.30
Studio 1
21.00

Maandag

Dinsdag

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09.00
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
Kineticode© Pilates
Margherita
09.00
10.00
Studio 1
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kineticode© Pilates
Margherita
20.30
21.30
Studio 1
21.00

Dinsdag

Woensdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
11.00
Mindful Yoga
Betty
11.30
13.00
Studio 3
12.00

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
13.00
Pilates
Jimmy
13.00
14.00
Studio 1
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Pilates
Jimmy
20.30
21.30
Studio 1
21.00

Donderdag

  • Pilates
    20.30 - 21.30

Zondag

  • Pilates
    13.00 - 14.00
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10.00
Spinning
10.00
11.00
Studio 2
Spinning
Benjamin
10.00
11.00
Studio 2
11.00
Spinning
Ed
11.00
12.00
Studio 2
Spinning
Madelon
11.15
12.15
Studio 2
12.00
Spinning
Ed
12.00
13.00
Studio 2
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Spinning
Benjamin
18.30
19.30
Studio 2

Spinning
Ellen
19.30
20.30
Studio 2
Spinning
Ellen
18.30
19.30
Studio 2
Spinning
Anne
18.30
19.30
Studio 2
Spinning
Bas
18.30
19.30
Studio 2
19.00
Spinning
Bas
19.00
20.00
Studio 2
20.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
12.00
step advanced
Barbara
12.00
13.00
Studio 1
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
step advanced
Jolanda
18.30
19.30
Studio 1
19.00

Woensdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10.00
Stepshape
Jolanda
10.00
11.00
Studio 1
11.00
Stepshape
Jolanda
11.00
12.00
Studio 1

Vrijdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10.00
T.B.W.
Sharon
10.00
11.00
Studio 1
11.00
12.00
T.B.W.
Jolanda
12.00
13.00
Studio 1
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
T.B.W.
Jolanda
17.30
18.30
Studio 1
18.00

Maandag

Woensdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
15.00
Vinyasa Yoga
Roos
15.30
16.30
Studio 3
16.00

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
17.00
BBB+
Sanna & Luciano
17.30
18.30
Studio 1
18.00
BBB+
Sanna
18.30
19.30
Studio 1
19.00

Maandag

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
10.00
Yang Vinyasa
Marcel
10.00
11.30
Studio 3
Yang Vinyasa
Marcel
10.30
12.00
Studio 3
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Yang Vinyasa
Robbert
19.30
21.00
Studio 3
20.00

Dinsdag

Zaterdag

Zondag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
11.00
Dance yang yoga
Katrin
11.30
13.00
Studio 3
12.00

Vrijdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
19.00
Yin en meditatie
studio 3
19.30
21.00
José
20.00

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
18.00
Yin Yang Vinyasa
Marcel
18.00
19.30
Studio 3
19.00

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
16.00
Yin Yoga
Sabine
16.30
17.30
Studio 3
17.00

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
18.00
Yin Yang Yoga
Ehud
18.00
19.30
Studio 3
19.00

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
11.00
Yoga 50+
Ivana
11.30
13.00
Studio 3
12.00

Maandag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09.00
Zumba
Sanna
09.00
10.00
Studio 1
10.00
11.00
Zumba
Mark
11.00
12.00
Studio 1

Woensdag

Vrijdag

No events available!